Dato: 21-12-2017 - 20-01-2018

SEN

06-01-2018 Simon Pihl Nr. 2 i SEN A HS Hillerd

U09

27-12-2017 Andreas Lysgaard Nr. 2 i U09 D HD Midt- og Vestsjlland sammen med Mads Moestrup, Lillerd

U11

06-01-2018 Anushka Marwaha Vinder af U11 C DD Storkbenhavn sammen med Luna Munch Nrbo
Linus Juhl Nr. 2 i U11 C HD Storkbenhavn sammen med Victor Wang Nrgaard, Drive Kbh.
Lukas Sung Thomsen Nr. 3 i U11 C HS Storkbenhavn
Luna Munch Nrbo Vinder af U11 C DD Storkbenhavn sammen med Anushka Marwaha
Oscar Struwe-Hinge Nr. 2 i U11 D HS Storkbenhavn
Snorre Venborg Vinder af U11 D HS Nstved
Svante Herrik Vinder af U11 B MD Nstved sammen med Freya Mllegrd Johnsen, Ringsted
Thea Sisse Rink Vinder af U11 B DD Nstved sammen med Malika Hellstrm, Hillerd
Thea Sisse Rink Vinder af U11 B DS Nstved
27-12-2017 Linus Juhl Nr. 2 i U11 C HS Midt- og Vestsjlland
Regitze Krup Abildgaard Vinder af U11 A DS Vrlse
Thea Sisse Rink Vinder af U11 B DS Midt- og Vestsjlland
Thea Sisse Rink Vinder af U11 B DD Midt- og Vestsjlland sammen med Mille Rathsach Lang, Hillerd

U13

06-01-2018 Carl Viggo Kildorf Nr. 3 i U13 M MD Gentofte sammen med Milla strup Jrgsholm, Skovshoved
Carl Viggo Kildorf Nr. 3 i U13 M HS Gentofte
Carl Viggo Kildorf Vinder af U13 M HD Gentofte sammen med Pascal Kragh
Emma Pi Carlstedt Vinder af U13 C DD Storkbenhavn sammen med Sofie An Carlstedt
Emma Pi Carlstedt Nr. 2 i U13 C DS Storkbenhavn
Noah Bye Pedersen Nr. 3 i U13 D HS Storkbenhavn
Pascal Kragh Vinder af U13 M HS Gentofte
Pascal Kragh Vinder af U13 M HD Gentofte sammen med Carl Viggo Kildorf
Sofie An Carlstedt Vinder af U13 C DS Storkbenhavn
Sofie An Carlstedt Vinder af U13 C DD Storkbenhavn sammen med Emma Pi Carlstedt
27-12-2017 Carl Viggo Kildorf Vinder af U13 M HD Vrlse sammen med Pascal Kragh
Carl Viggo Kildorf Nr. 3 i U13 M MD Vrlse sammen med Milla strup Jrgsholm, Skovshoved
Carl Viggo Kildorf Nr. 2 i U13 M HS Vrlse
Emma Pi Carlstedt Nr. 2 i U13 C DS Midt- og Vestsjlland
Pascal Kragh Vinder af U13 M HD Vrlse sammen med Carl Viggo Kildorf
Sofie An Carlstedt Nr. 3 i U13 C DD Midt- og Vestsjlland sammen med Rikke Andersen, Kirke Hyllinge

U15

06-01-2018 Vincent Abildtrup Rathmann Vinder af U15 M HD Nstved sammen med Joakim Thierry Andersen, KMB2010
27-12-2017 Oscar Opstrup Nr. 2 i U15 B HD Midt- og Vestsjlland sammen med Leander Rostgaard Stender, Skovshoved
Vincent Abildtrup Rathmann Nr. 3 i U15 M HS Greve
Vincent Abildtrup Rathmann Nr. 2 i U15 M HD Greve sammen med Joakim Thierry Andersen, KMB2010
William Lindhardt Bruus Vinder af U15 A HS Vrlse

U17/U19

06-01-2018 Amanda Hartmann Nr. 2 i U17/U19 M DS Gentofte
Felix Scheutz Nr. 3 i U17/U19 M HD Gentofte sammen med Jeppe Marsengo Thygesen
Jeppe Marsengo Thygesen Nr. 3 i U17/U19 M HD Gentofte sammen med Felix Scheutz
27-12-2017 Felix Scheutz Nr. 3 i U17/U19 M MD Greve sammen med Mathilde Evie Storgaard, Lyngby
Felix Scheutz Nr. 2 i U17/U19 M HD Greve sammen med Oliver Koch, Solrd Strand
Felix Scheutz Nr. 3 i U17/U19 M HS Greve