Dato: 21-04-2019 - 21-05-2019

U09

18-05-2019 Matius Stengade Nr. 3 i U09 D HS Storkbenhavn
27-04-2019 Dea Maria Juhl Vinder af U09 D MD KBK Kbh. sammen med Matius Stengade
Isabella Lindhardt Lnborg Vinder af U09 D DD KBK Kbh. sammen med Solveig Koldtoft Bauer
Matius Stengade Vinder af U09 D HS KBK Kbh.
Matius Stengade Vinder af U09 D MD KBK Kbh. sammen med Dea Maria Juhl
Solveig Koldtoft Bauer Vinder af U09 D DD KBK Kbh. sammen med Isabella Lindhardt Lnborg
Solveig Koldtoft Bauer Vinder af U09 D DS KBK Kbh.

U11

18-05-2019 Malthe viggosson Nr. 2 i U11 D HD Storkbenhavn sammen med Rasmus Gabriel Dnck, Skovshoved
Solveig Koldtoft Bauer Nr. 3 i U11 C DS Storkbenhavn
11-05-2019 Andreas Lysgaard Nr. 3 i U11 C HD Herlev/Hjorten sammen med Sebastian Rosendahl Helmer, Hvidovre
04-05-2019 Andreas Lysgaard Nr. 3 i U11 C HD Gentofte sammen med Emil Brandsnes
Bertram Stensen Bhatia Vinder af U11 D MD Gentofte sammen med Claudia Pagans Frandsen, Hrsholm
Emil Brandsnes Nr. 3 i U11 C HD Gentofte sammen med Andreas Lysgaard
Johanne Petra Rink Vinder af U11 B MD Gentofte sammen med Logheth Anbu
Logheth Anbu Vinder af U11 B MD Gentofte sammen med Johanne Petra Rink
Lukas Sung Thomsen Vinder af U11 B HD Gentofte sammen med Vitus Georg Stage
Vitus Georg Stage Vinder af U11 B HD Gentofte sammen med Lukas Sung Thomsen
27-04-2019 Alma Gaardhj Vinder af U11 D DD KBK Kbh. sammen med Ronja Kruse Prstkr Jrgensen
Andreas Lysgaard Nr. 2 i U11 C MD KBK Kbh. sammen med Emilia Nrgaard Andreasen, Virum
Lukas Sung Thomsen Vinder af U11 B MD KBK Kbh. sammen med Maude Marie Stewart, Gladsaxe Sborg
Malthe viggosson Vinder af U11 D MD KBK Kbh. sammen med Signe Opstrup
Ronja Kruse Prstkr Jrgensen Vinder af U11 D DD KBK Kbh. sammen med Alma Gaardhj
Signe Opstrup Vinder af U11 D MD KBK Kbh. sammen med Malthe viggosson
Silje Poder Benjaminsen Vinder af U11 D DS KBK Kbh.
22-04-2019 Emil Brandsnes Nr. 3 i U11 C HD Midt- og Vestsjlland sammen med Mikkel Schau Pedersen , Havdrup

U13

18-05-2019 Nanna Kaasbjerg Vinder af U13 C DS Storkbenhavn
Snorre Venborg Nr. 2 i U13 B HD Horn/Frvang sammen med SofusThomsen, Hrby IK 81
11-05-2019 Luis Risum Larsen Nr. 2 i U13 D HS Herlev/Hjorten
Sigurd Mller Jeppesen Nr. 3 i U13 D HS Herlev/Hjorten
04-05-2019 Regitze Krup Abildgaard Nr. 2 i U13 M DD Vrlse sammen med Julia Rysgaard, Solrd Strand
27-04-2019 Oscar Struwe-Hinge Vinder af U13 C HS Midt- og Vestsjlland
22-04-2019 Lily Gudrun Haugaard Dupont Nr. 2 i U13 A DS Midt- og Vestsjlland
20-04-2019 Snorre Venborg Nr. 2 i U13 B HD Sejs-Svejbk sammen med Sebastian kanstrup jensen, Holstebro

U15

18-05-2019 Anushka Marwaha Nr. 2 i U15 C DS Storkbenhavn
Atlanta Asa Kvaale Vinder af U15 D DD Storkbenhavn sammen med Katarina Kjlbro
Kaj Jrgensen Nr. 2 i U15 C HS Storkbenhavn
Kaj Jrgensen Vinder af U15 C HD Storkbenhavn sammen med Viggo Lfvall
Katarina Kjlbro Vinder af U15 D DD Storkbenhavn sammen med Atlanta Asa Kvaale
Oscar Opstrup Nr. 3 i U15 M HS Horn/Frvang
Oscar Opstrup Nr. 2 i U15 M HD Horn/Frvang sammen med Sebastian Rehling Mller Nielsen, Nstved
Viggo Lfvall Nr. 3 i U15 C HS Storkbenhavn
Viggo Lfvall Vinder af U15 C HD Storkbenhavn sammen med Kaj Jrgensen
11-05-2019 Atlanta Asa Kvaale Nr. 2 i U15 D DS Badminton Roskilde
Christian Vorting Nr. 2 i U15 B HS Badminton Roskilde
Frida Rose Mller Jeppesen Vinder af U15 D DS Badminton Roskilde
04-05-2019 Anushka Marwaha Vinder af U15 C DS Taastrup TIK
Anushka Marwaha Vinder af U15 C DD Taastrup TIK sammen med Luna Munck Nrbo
Emma Pi Carlstedt Nr. 2 i U15 A DD Taastrup TIK sammen med Sofie An Carlstedt
Luis Simonsson Jensen Vinder af U15 B MD Taastrup TIK sammen med Sofie An Carlstedt
Luna Munck Nrbo Vinder af U15 C DD Taastrup TIK sammen med Anushka Marwaha
Luna Munck Nrbo Nr. 2 i U15 C DS Taastrup TIK
Sofie An Carlstedt Nr. 2 i U15 A DD Taastrup TIK sammen med Emma Pi Carlstedt
Sofie An Carlstedt Vinder af U15 B MD Taastrup TIK sammen med Luis Simonsson Jensen
27-04-2019 Anushka Marwaha Nr. 2 i U15 C DS Herlev/Hjorten
Anushka Marwaha Nr. 2 i U15 C MD Herlev/Hjorten sammen med Viggo Lfvall
Kaj Jrgensen Vinder af U15 C HD Herlev/Hjorten sammen med Mikkel Krier Srensen, Holbk
Viggo Lfvall Nr. 2 i U15 C MD Herlev/Hjorten sammen med Anushka Marwaha
22-04-2019 Luis Simonsson Jensen Nr. 3 i U15 B HD Midt- og Vestsjlland sammen med Magnus Poder Benjaminsen
Magnus Poder Benjaminsen Nr. 3 i U15 B HD Midt- og Vestsjlland sammen med Luis Simonsson Jensen

U17/U19

18-05-2019 Mads Emil Svensson Nr. 2 i U17/U19 C HS Storkbenhavn
04-05-2019 Frida Klint Stuhr Nr. 2 i U17/U19 M MD Vrlse sammen med Thorbjrn Sknstrm, Drive Kbh.
Jesse Simone Nelson Vinder af U17/U19 A MD Vrlse sammen med David Rasmussen, Hillerd
Jesse Simone Nelson Vinder af U17/U19 A DS Vrlse
Jesse Simone Nelson Vinder af U17/U19 A DD Vrlse sammen med Maria Lykke thuneby
Maria Lykke thuneby Nr. 2 i U17/U19 A DS Vrlse
Maria Lykke thuneby Vinder af U17/U19 A DD Vrlse sammen med Jesse Simone Nelson
22-04-2019 Veronica Lofvall Viskum Nr. 2 i U17/U19 C DS Midt- og Vestsjlland